ozeldersbolutelefon

boluozelders

 

  Bolu'da YGS LYS Matematik ve Geometri Özel dersleriniz için artık ODTÜ'lü Matematik öğretmeniniz var. Her öğrenci biribirinden farklı birer bireylerdir. Özel dersin faydaları saymakla bitmez ama ben bir matematikçi olarak sadece şunu söyleyebilirim dershanede ve ya okulda ders süresi 40 dakika sınıfta ortalama 30 öğrenci var diyelim öğretmenin bir öğrenciyle birebir ilgilenme süresi ( hiç ders anlatmasa )  çok çok 2 dakika ile sınırlı kalacaktır. Ben diğerlerinin aksine özel dersi öveceğim diye  böyle bir durumdayken büyük bir iş başaran dershane ve okul öğretmenlerine ancak saygı duyabilirim. Buradaki yazıları okuduğunuza göre zaten kararınızı vermişsiniz demektir. Burada önemli olan zamanı iyi kullanmak ve verimi artırmaktır. Öğrenci ve öğretmen arasındaki diyalog ilgi ne kadar yüksek olursa başarıda o kadar yüksek olacaktır.

 

 Bünyamin Bayraktutar: ( Matematik Öğretmeni )

11.03.1985 Tokat doğumluyum.

İlkokulu Sakarya ilköğretim BOLU, orta okulu  Muradiye Koleji  ANKARA (burslu) , liseyi Bolu Fen Lisesi ve Canip Baysal Lisesi (okul birinciliği ) okudum ve üniversitede ODTÜ'de matematik bölümü okudum. Üniversite 1. sınıftan itibaren dershanede çalışmaya ve özel ders vermeye başladım.

Seviye Dershanesi ANKARA 6 ay

Okyanus Dershanesi ANKARA 6 ay

YZ Akademi Dershanesi ANKARA 7 yıl

Kızılay Özel ders bürosu ve eğitim koçluğu 3 yıl ANKARA  ( dersofisi )

Örnek yayınları ve ODTÜ yayıncılık için  matematik denemeleri hazırladım.

Dersofisi ÖSYM tarzı problemler, Sayı Kesir Problemleri ve Sayılar fasiküllerini hazırladım.

2014 - 2015 yılından itibaren  Bolu'da Ertem Dershanesinde çalışıyorum. 

  Dersofisi:

Dersofisi ilk olarak 2004 yılında Ankara'da özel ders vermek isteyen ODTÜ'lü öğrenciler ile özel ders almak isteyen kişileri buluşturmak için kurduğum bir ekipti. Daha sonra videodersler ve çeşitli yayınlarla eğitime gönül vermiş insanları da bu ekibin içerisine aldık. Kızılayda 2013 yılından itibaren özelders mantığıyla bir çok öğrenciye hizmet verdik. Lise ara sınıf ve ygs lys dgs gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz ile zamanı çok iyi kullanarak ders anlatmanın dışında ders çalışabilecekleri bir ortam sunduk.  2014 - 2015 eğitim yılıyla birlikte çalışma hayatıma Bolu'da devam edeceğim için artık tecrübe ve birikimlerimi Bolu'ya taşıyorum.

        YGS - LYS Matematik ve Geometri , Üniversite Calculus temel matematik dersleri için iletişim kısmından mesaj gönderebilir 0 544 858 16 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

       Matematik dersleri dışında özel ders talepleriniz için yine 544 858 16 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz, ihtiyaç durumunda Özel ders hocası yönlendirmesi yapılacaktır.